Samsunspor Haberleri

Alpay Özalan'dan İddialı Açıklamalar

Alpay Özalan’dan İddialı Açıklamalar

Ligin 3. Haftasında sahasında Adana Demirspor ile karşılaşacak olan Samsunspor’un teknik direktörü Alpay Özalan basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Nuri Asan Tesisleri’nde saat 17.00’de gerçekleşen antrenman sırasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Alpay Özalan, “2 maç sonunda 4 puanımız var. içerde oynayacağımız ikinci maçta taraftarımızın öndeki ikinci maçımızda üç puan almak istiyoruz. Sonradan takıma katılan oyuncular fiziki olarak takımın düzeyine geldiler. Sadece maç eksikleri var. Milli maç arasında 2 Süper Lig takımı ile hazırlık maçı yapacağız. Bu aradan sonra bu yabancı arkadaşlarımızda her yönden takımın seviyesine geleceklerdir. Bu haftada bütün yabancılardan faydalanmayı düşünüyorum” dedi.

BİZİM TAKIMIMIZIN HER YÖNÜ İYİ

Adana Demirspor’un ofansif yönünün iyi olduğunu belirterek sözlerini sürdüren Alpay Özalan, “Bizde ona göre çalışıyoruz. Bizim takımımızın her yönü iyi. Bu güne kadar yaptığımız çalışmaların yanına birde oyuncu arkadaşlarımız kazanma hırsımızı ekleyerek üç puanla ayrılacaktır diye düşünüyorum. Bunlar lafta güzel ama uygulamadığınız sürece olmaz. Çok koşacağız çok mücadele edeceğiz. Oyun disiplinine bağlı kalacağız ve yakaladığımız pozisyonları en iyi şekilde değerlendirip inşallah seyircimizi 3 puan ile buluşturacağız” şeklinde konuştu.