Samsunspor Haberleri

Rüştü Araboğlu'ndan Çarpıcı Açıklamalar

Rüştü Araboğlu’ndan Çarpıcı Açıklamalar

Transfer çalışmalarının sürdüğünü belirterek sözlerine başlayan Samsunspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Rüştü Araboğlu,  “Ancak şu an değil çalışmalar neticelendiği zaman bilgi verebileceğiz. Çünkü olumsuzda sonuçlanabilir.  İlgilendiğimiz insanlarla anlaşamayabiliriz de. Anlaşmayı yaparken hem takımın eksiklerini hem de kulübün menfaatlerini düşünmek, kollamak zorundayız. Bunların ikisi aynı noktaya oturmadığı zaman anlaşma sağlanamıyor ve bu durumda isim vermekte doğru olmuyor” şeklinde konuştu.

YAKIŞTIRMA HABERLER

Konyaspor’dan Halil İbrahim Sönmez ile ilgilendiklerini doğrulayan  Rüştü Araboğlu, “Konyaspor kulübü ile anlaşmamız oldu. Oyuncuya teklifimizi sunduk, yanıt bekliyoruz” dedi.

Transferlerin bu hafta sonuna yetişip yetişmeyeceğinin sorulması üzerine Samsunspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Rüştü Araboğlu,  “Geçen haftada aynı şey oldu. Keşke bu hafta sonuna sonuçlanabilse ama görünen o ki gelecek haftaya kalacak. Transferin son gününe kadar bu iş sonuçlanmayacak gibi duruyor. En doğru isimler bizden duyacaklarınızdır. Diğer kaynaklardaki haberler yakıştırma haberlerdir. Şu anda ismi zikredilenlerle ilgili bir faaliyetimiz yok” şeklinde konuştu.

BU KONULAR DA ÇOK HEYECANLI

Gelecek transferlerin hocanın dediği gibi yer yerinden oynatacak cinsten mi olacağının sorulması üzerine Araboğlu, “Hocamız gerçekten bu konular da çok heyecanlı. Bu heyecanı takıma ve bize de olumlu yansıyor. O transfer olursa TFF 1. Lig’de yankı getirecek bir isim olduğunu düşünüyorum” diye cevapladı.

Samsunspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Rüştü Araboğlu görüşülen bu oyuncuların hem yurt içinden hem de yurt dışından olduğunu sözlerine ekledi.