Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da Transferler İmzayı Attı

Samsunspor’da Transferler İmzayı Attı

Süper Lig hedefi ile sezona başlayan Samsunspor transfer döneminin bitmesine 1 gün kala iki oyuncu ile resmi sözleşme imzaladı.

Önce sağlık kontrolünden geçen oyuncular daha sonra takımdan ayrı düz koşu yaptılar. Kayserispor’dan Ömer Kandemir ve geçen sezon Sivasspor ile şampiyonluk yaşayan Ahmet Cebe, Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlenen imza töreni ile resmen Samsunsporlu oldular.

SAMSUNSPOR’UN YERİ SÜPER LİG’DİR

İnşallah transferim Samsunspor ve benim için hayırlı olur diye sözlerine başlayan Ömer Kandemir, “Başka takımlarda oynadığım zamanlar Samsunspor deplasmanına çekinerek gelirdik. Samsunspor’un yeri Süper Lig’dir. Bizde bunun için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

SAMSUNPOR BÜYÜK BİR CAMİA

Daha sonra söz alan Ahmet Cebe’de transferlerin gerçekleşmesinde katkısı olan herkese teşekkür ettikten sonra, “Büyük bir camiaya geldim. Hedefi olan bir takıma geldim. Sahada olsun saha dışında olsun bu uzun yolda katkı sağlamak istiyorum. Bunu da başaracağımıza inanıyorum. Samsunspor büyük bir camia ve büyük bir taraftar kitlesi var. Amacımız iç sahada puan kaybetmemek ve dış sahadan alacağımız puanlarla şampiyonluğa ilerlemek istiyoruz. İnşallah Samsunspor ile de şampiyonluk yaşar ve kariyerimi öyle sonlandırırım” dedi.

Ömer Kandemir Kayserispor’dan 1 yıllığına kiralanırken Ahmet Cebe ile 2 yıllık sözleşme imzalandı.

Nuri Asan Tesislerinde gerçekleşen İmza törenine Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş ve Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu katıldı.