Samsunspor Haberleri

Ömer Kandemir'den İddialı Açıklamalar

Ömer Kandemir’den İddialı Açıklamalar

Samsunspor’un yeni transferi Ömer Kandemir, camianın hedefinin Süper Lig olduğunu bunu hep birlikte başaracaklarına inandığını söyledi. Samsun şehrinin futbol potansiyelinin çok yüksek olduğunu dile getiren Ömer Kandemir, “İnşallah bu güzel şehrin güzel kulübü hak ettiği yerde olacaktır” diye konuştu.

Başarılı futbolcu Ömer Kandemir “Geldiğim ilk günden itibaren hiç uyum sorunu yaşamadım. Burada çok iyi karşılandım. Bundan sonra artık çok çalışıp iyi sonuçlar alma zamanı. Kendimi iyi hissediyorum ve hocam görev verdiği takdirde Altınordu karşılaşmasında forma giyebilirim. Taraftarımızın önüne çıkacağım anı bekliyorum. Daha önce rakip olarak çok defa Samsunspor’a karşı mücadele ettim. Ancak şimdi buradayım ve onların desteğini almak müthiş bir duygu” dedi.

Ömer Kandemir, şunları söyledi: “Samsunspor’un ne kadar büyük bir camia olduğunu biliyorum. Bu güzel camiayı başarılı sonuçlarla Süper Lig’e taşımak istiyoruz. Hepimiz çaba içerisinde olacağız. Taraftarımız tribünde bizler ise sahada görevimizi yerine getirip inşallah sezon sonunda hep birlikte sevinç yaşayacağız.”