Samsunspor Haberleri

Samsunspor - Altınordu Maçı Sonrası Açıklamalar

Samsunspor – Altınordu Maçı Sonrası Açıklamalar

Samsunspor – Altınordu maçının ardından basın toplantısına katılan Samsunspor Teknik Direktörü Alpay ÖZALAN ve Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin EROĞLU karşılaşmayı değerlendirdiler ve soruları cevapladılar.

Samsunspor Teknik Direktörü Alpay ÖZALAN 4-1 kaybedilen Altınordu maçının ardından katıldığı basın toplantısında, “Açıkça söylemek gerekirse bu durumda hep Samsunspor camiasının hem de taraftarın önüne çıkmak inanılmaz derecede üzüntü verici . Bu işte bir yanlışlık var. Araştırması gereken bir yanlışlık var. Bunu da yönetim kuruluyla beraber  bu takım nasıl ayağa kalkar kararı verilecek. Ama bundan eminim ki Samsunspor büyük bir camia. Ufak tefek dokunuşlarla tekrar bu takım ayağa kalktığı zaman da kolay kolay kimse yenemez. Ama dediğim gibi bir sorun var. Onu çözmekte bize düşüyor” şeklinde konuştu.

Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin EROĞLU yaptığı açıklamada maçı değerlendirdikten sonra Samsunsporla ilgili soruya verdiği cevapta,  “Samsunspor’un yeni  kurulan bir takım olduğu, bazı oyuncuların hazır olmadığı için  bu sıkıntıları yaşıyor olabilir” diye cevapladı.