Samsunspor Haberleri

Samsunspor - Altınordu Maçında Gergin Anlar Yaşandı

Samsunspor – Altınordu Maçında Gergin Anlar Yaşandı

Tff 1. Lig’de 5. Hafta karşılaşmasında Samsunspor’un Altınordu karşısında hezimete uğradığı maçta oynadığı kötü futbol ve peş peşe goller yemesine tepki gösteren taraftarın üzerine yürüdüğü iddia edilen Rüştü ARABOĞLU’nu yönetici arkadaşları sakinleştirdi

GERİLİM ANLARI SOSYAL MEDYADA

Samsunspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Rüştü ARABOĞLU’nun Altınordu maçı sırasında bazı taraftarlarla tartıştığı ortaya çıktı. Peş peşe attığı gollerden sonra taraftarların isyan etmesi ve yönetimi istifaya çağırmalarına sinirlenen Rüştü ARABOĞLU, oturduğu yerden ayağa kalkıp onlara tepki gösterdi. Hep destek verdikleri Samsunspor’un bu hezimetine tepki gösteren taraftarların üzerine yürüdüğü iddia edilen Rüştü ARABOĞLU, onlarla tartıştı. Bu gerilim ve aksiyon dakikalarına orada bulunan herkes şahit oldu.

Yönetici arkadaşlarının zor sakinleştirdiği Rüştü ARABOĞLU’nun tartıştığı ve üzerine yürüdüğü iddia edilen taraftar, yaşanan olayı sosyal medya hesabından kamuoyuna duyurdu. Taraftar, duruma tepki gösterirken diğer seyircilerde ona destek verdi. Herkesin içerisinde hem de Samsunspor’un en kritik maçında yöneticinin bu denli bir davranış sergilemesi oldukça tepki çekti. Bu sezon yönetici ve taraftar arasında yaşanan tartışmalar ilk değil. Tokatspor ile oynanan hazırlık maçında arasında oynanan hazırlık maçından sonrada Samsunspor Altyapı Sorumlusu Ömer ÇORUH taraftarla tartışmıştı.