Samsunspor Haberleri

Şehzadeler Taraftar Grubundan Sert Açıklamalar

Şehzadeler Taraftar Grubundan Sert Açıklamalar

Tff 1. Lig’in 5. Haftasında Samsunspor’un sahasında 4-1 kaybettiği Altınordu maçının ardından Şehzadeler Taraftar Grubu zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Samsunspor Yönetim Kurulu ve Teknik Direktör Alpay Özalan’ı hedef alan yazılı açıklamada şu görüşlere yer verildi.

“İlk yarıyı 41 puanla kapatacağız. YALAN…! Öyle transfer yapacağız ki yer yerinden oynayacak. YALAN…! Ligin en iyi forvetleri bizde! YALAN…! Velhasıl taraftarı pembe yalanlarla kandırdığınız yeter. Siz bırakın Samsunspor’un yakasını. Sizden olsa olsa senarist olur. Sakın ha komediden başka film yazmaya kalkmayın. Çünkü ustalaştınız. Artık takkeniz düştü.”

“Sizinle bu iş olmaz, olmayacak. Tabiri caizse emekliliğe hazırlık kampına çevirdiğiniz takım, genç ama yüreğiyle oynayan Altınordu’ya hem de kendi evinde rezilce oynayarak yenildi.
Dostunuz ünlü golcüyle gidin sahilde çekirdek yiyin. Las Vegas’ta gezin. Yeter ki kol kola bu şehri terk edin.
Nerde ve ne zaman olursa olsun bizler her daim Samsunspor’luyuz.”

“Tüm Türkiye liglerinin en vefalı taraftarlarından birine sahip bu kulübü yönetemiyorsunuz! Bırakın büyük sponsorla anlaşmayı daha saha kenarına ve tribün balkonuna ışıklı reklam tabelası bile koyamadınız. Çalışanlarınıza alacakları karşılığında kombine teklifiyle taraflı tarafsız herkesi kendinize güldürdünüz. Kattıklarınız için minnettarız ama krediniz çoktan tükendi.”