Samsunspor Haberleri

Hasan Hatipoğlu'ndan Kupa Maçı Hakkında Açıklamalar

Hasan Hatipoğlu’ndan Kupa Maçı Hakkında Açıklamalar

Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur karşılaşmasında Ankara Demirspor ile oynayacak olan Samsunspor tüm hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

Antrenman sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplayan Hasan HATİPOĞLU, “Yeni bir takımız. Herkes birbirini yeni tanıyor. Beklenildiği gibi sonuçlarda almadık. Tabi bu bizi de kendi hatalarımız var. En kısa zamanda hatalarımızdan ders çıkarıp, bunu da sahaya yansıtıp iyi sonuçlar almak istiyoruz. Bizde çok üzgünüz. Morallerimiz bozuk. Toparlanmak istiyoruz. Yarında kupa maçımız var. Rakibimiz ne kadarda 3. Lig takımı olsa ciddiye alıyoruz. Sonuçta galibiyet galibiyettir. Havamızı değiştirir, moralimizi düzeltir. Yarın bir başlangıç olsun istiyoruz. İnşallah yarın kupa maçı ile başlayıp, güzel bir seri yakalayıp zorlu maçlarımızda alırız. İyi olacak diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

SIKINTI OLMADI

Kendi performansının sorulması üzerine bu konuda konuşmak bana düşmez diye cevap veren Hasan HATİPOĞLU sol ayaklı olmasına rağmen sağ stoper olarak görev verildiğinin sorulması üzerine, “O bölgede Süper Lig’de de ve geçen sezonda oynadım. Sıkıntı olmadı. Maç içinde sıkıntı yaşamadım. Ona hocalarım karar verir” diye cevapladı.