Samsunspor Haberleri

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'dan Önemli Açıklamalar

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu’dan Önemli Açıklamalar

Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu, alınan başarısız sonuçlar sonrası birlik ve beraberlik çağrısı yaptı. Ligde alınan kötü sonuçlar karşısında taraftarın kendisi de dahil olmak üzere Teknik Direktör Alpay Özalan’a tepki gösterdiğini kaydeden Erkurt Tutu, sabah saatlerinde basın mensuplarına Nuri Asan Tesisleri’nde açıklamalarda bulundu.

Sportif anlamda alınan başarısızlıkların kendilerine sıkıntılı süreç yaşattığını belirten Erkurt Tutu, taraftarlara yaptığı çağrıda şunları dile getirdi.

“Kavgadan dövüşten uzak, birlik ve beraberlik içinde bu sorunları çözmemiz lazım. Bizde doğru kararlar almak için çaba sarf ediyoruz. Sportif anlamda alınan başarısızlık hepimizde olduğu gibi bende olmak üzere sıkıntılı süreç yaşatıyor. Hocaya olduğu kadar bana da tepki var. Ben elimden geldiği kadar çaba sarf ediyorum. Hep beraber olmamız lazım, kavga edersek hiç bir çözüm bulamayız. Taraftarlarımızdan ricam, sadece sportif başarısızlık olarak bakmamak lazım, haklı herkes tepki koymakta. Hepimizin gönlünden maçları kazanmak geçiyor. Yapılan eleştirilerin sorumluluğunu üstüme alıyorum bu kulübün başkanı benim. Elimizden geldiği kadar mücadele devam edeceğiz. Bu kadronun başarılı olacağına inanıyorum. Sonu hayırlı olacak. Yeter ki birlik beraberliği bozmayalım. Çözülmeyecek hiç bir sorun olmaz.”