Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da Kritik Görüşme

Samsunspor’da Kritik Görüşme

TFF 1. Lig’de sezona Süper Lig hedefiyle başlayan fakat geride kalan 6 haftada hayal kırıklığı yaşatan Samsunspor’da bugün sıcak saatler yaşanacak. Takımın aldığı kötü sonuçların sorumlusu olarak gösterilen Teknik Direktör Alpay Özalan’a tepkiler çığ gibi büyüyor. Ankaragücü yenilgisinin ardından Özalan’ın umut verici açıklamalar yapması ise bardağı taşıran son damla olurken taraftarın da sabrını taşırdı.

Kırmızı-Beyazlı camianın neredeyse tamamı Teknik Direktör Alpay Özalan’ın istifa etmesini bekliyor. Daha önce iki defa istifayı dillendiren fakat resmiyete dökmeyen Alpay Özalan’ın artık pes ettiği ileri sürüldü. Ankaragücü maçından sonra Ankara’da kalan genç teknik adamın bugün Samsun’da olacağı belirtildi.

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu’nun ise Alpay Özalan ile görüşme yapacağı öğrenildi. Samsunspor’un geleceğini yakından ilgilendiren görüşmede Alpay Özalan ile yolların ayrılacağı iddia edildi. Alpay Özalan’ın bir an önce görevi bırakmasını isteyen Samsunspor camiası ise gelişmeleri sabırsızlıkla bekliyor.